Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcenia Roleplay | Come back, we are coming great |
Exclamation 
vjyMR4.png

Arcenia Roleplay, realistliği ön gören politikalar ve üst düzey yönetim ekibi ile birlikte 2017-2018 yıldönümü içerisinde oyunculara hizmet etmek adına temelleri atılmış, GTA San Andreas SA:MP formatlı, roleplay kurgulu bir roleplay sunucusudur. Arcenia sunucusu ve Arcenia altında bulunan tüm kişiler kâr amacı gütmemektedir. Arcenia Roleplay'in tek amacı son demlerini yaşamakta olarak adlandırılan SA:MP platformunu tek bir çatı altında toplamak ve oyunculara kaliteli bir hizmet vermektir, aynı zamanda SA:MP roleplay ortamını tekrar canlandırmaktır. Arcenia Roleplay ekibi üyeleri ise kesinlikle deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ekipteki kişiler kendi adına değil Arcenia adına görevlerini yapmaktadırlar. Arcenia geliştiricileri tarafından geliştirilen oyun modumuzun çalışmalarıda son hallerini almaya başlamıştır. Siz oyuncularımızın sorun yaşamaması için elimizden gelen çalışmaları yaptık ve yapmaya devam etmekteyiz. Bununla birlikte teknik(donanımsal) bir hata olmadığı sürece oyunculara hatasız bir şekilde oyun modumuzu sunacağımızı söylemekten ayrıca gurur duyuyoruz. Ayrıca oyun modumuzun realistlik politikasına göre uyarlandığınıda belirtmek istiyoruz.
qGy7jq.png
Kalıcılık & Sizden beklentilerimiz:
Göktürk RolePlay ekibi olarak şunu temenni ediyoruz sunucumuz hiç bir koşul altında kalıcı olarak kapanmayacaktır. Şüphesiz ki sizlerden beklentilerimizi yerine getirdiğiniz sürece sunucumuz kesintisiz olarak hizmet verecektir. 
Sizden tek beklentimizde daha önce yaşanılmışları bir kenara bırakıp bize destek olmanızdır. BETA dönemi için tester alımlarımız olacaktır, BETA ve daha sonraki dönemlerde sistemleri test edecek bu ekibe katılımlar web sitemiz aktif edildiğinde olacaktır. Tam olarak bu süreçte sizden beklentilerimiz bize destek olup AR-GE ve Bug Bildirimleri yapmanızdır, yaptığınız bildirim ve talepler geliştirici ekip tarafından gün içerisinde işleme konulacaktır.

Yetkili ve Oyuncu ilişkileri:
Göktürk Roleplay ekibi olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için ekibimize SA:MP platformuna ve roleplay'e yıllarını ayırmış kişiler alacağız, bizi temsil edecek kaliteli kişiler yetkili olacaktır. 
Yetkili ve oyuncu ilişkileri sulu bir düzen içerisinde olmayacak tamamen ciddiyet & disiplin anlayışını temel aldığımız sert politikalarımız olacak bu durumda.

Göktürk Roleplay ekibi tam olarak ne amaçlıyor?
Göktürk Roleplay ekibi olarak sizlerin çok eğleneceği, eski rol ortamlarının canlanacağı güzel ve kalıcı bir platform oluşturmak için çalışıyoruz ve bunlar için gece gündüz çalıştığımızı belirtmek isterim. 
Ayrıca son yıllarda Roleplay platformunda ki kısıtlamaların çoğunu politikalarımız yoluyla dengeli bir biçimde kaldırarak sizlere adaletli, egosuz ve kalıcı hizmet verecek bir proje ile geliyoruz, çok yakında sizlerleyiz!

Sistemleri görebilir miyiz?

Şuan test dönemindeyiz, genel olarak tester ve diğer yöneticiler test ediyorlar ancak kısa süre içerisinde oyuncularımızı testlere katmayı planlıyoruz belirli süreler içerisinde gerçekleştirilen testlere oyuncularında katılarak sistemleri görmesini sağlayacağız. 

Diğer sunuculardan farkınız ne olacak?

Diğer sunuculardan farkımız elbette sistemlerimiz ve yönetim ekibimiz olacak, diğer sunuculara farklı olan sistemlerimizin genelde SA-MP aleminde yapılmamış olmasını planlıyoruz bu yüzden hepinizin fikirlerine ihtiyacımız var genel olarak oyuncuların fikirlerini önemsediğimiz için sistemler konusunda yön gösterenimiz siz olacaksınız. Yapılan sistemler genel olarak sunucuya özgün olacak ve oyuncuların istediği, beğendiği şekilde olmasını planlıyoruz. Bunlara ek olarak Türkiye'deki sunucularda pek rastlamadığımız bir çok yeni rol planı oluşturmanız için destek vereceğiz, okul rolleri gibi roller için elimizden geldiğinde oyunculara destek vermeye çalışacağız.

"Tanıtım kurallarını okudum, anladım kabul ediyorum."
Hawk, proud to be a member of Oyuncuların buluştuğu platform since Mar 2018.
Ara
Başarılar.
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping